פסיכומטרי מותאם | מרכז זינוק לפסיכומטרי

מה מיוחד בקורס הפסיכומטרי המותאם של מרכז זינוק?

קורס הפסיכומטרי המותאם של מכון ״מרכז זינוק״ נקרא ״פסיכומטרי עם הקלות״ ונחשב לקורס הפסיכומטרי המוביל בארץ על פי מדדים של שביעות רצון תלמידי הפסיכומטרי, של איכות וכמות חומרי ההדרכה לפסיכומטרי, על פי אחוז התלמידים שמקבלים הקלות והתאמות בפסיכומטרי, ועל פי ציוני הפסיכומטרי של התלמידים.

קהל היעד לקורס הפסיכומטרי ״פסיכומטרי עם הקלות״ של ״מרכז זינוק״ הוא:

  • תלמידים אשר עברו בעבר אבחון לקויות למידה או אבחון להפרעות קשב וריכוז.
  • תלמידים אשר מעוניינים לעבור אבחון לקויות למידה, או אבחון הפרעות קשב וריכוז לקראת הפסיכומטרי ולקבל הקלות.
  • תלמידים אשר מרגישים שהם צריכים כיתה קטנה יותר ויותר זמן תרגול ממה שיש בקורסים אחרים.

אז מה בעצם מייחד את קורס הפסיכומטרי ״פסיכומטרי עם הקלות״ של מרכז זינוק משאר הקורסים לפסיכומטרי המועברים במכונים אחרים לפסיכומטרי או ממכונים אשר מכינים לפסיכומטרי ולבגרויות?  (לחצו על הכותרות אם ברצונכם ללמוד עוד על הסעיף)

  1. כיתות פסיכומטרי קטנות – לעומת קורסים אחרים בהם כיתות הפסיכומטרי יכולות להיות גם של 45 תלמידים, ב״מרכז זינוק״ יש כיתות פסיכומטרי של 9-18 תלמידים!
  2. יותר מפגשי פסיכומטרי – לעומת קורסים אחרים בהם קורס הפסיכומטרי דחוס לכמות מפגשים קטנה עד כדי 16 מפגשים, בקורס הפסיכומטרי של ״מרכז זינוק״ מאפשרים לתלמידים מספיק זמן תרגול ולכן יש בו 62 מפגשי פסיכומטרי!
  3. מורים ושיטות לימוד לפסיכומטרי המותאמים למי שעבר אבחון – לעומת קורסים אחרים בהם אין כלים מותאמים לתלמידים שעברו אבחון ומקבלים הקלות בפסיכומטרי, ואין הכשרה בתחום למורי הפסיכומטרי, בקורס הפסיכומטרי של ״מרכז זינוק״ החומרים והמורים לפסיכומטרי מותאמים מהבסיס לתלמידים אשר עברו אבחון לקויות למידה או אבחון הפרעות קשב וריכוז
  4. פיתוח פתרונות יצירתיים תומכי למידה מותאמת – מחלקת הפיתוח של מרכז זינוק עובדת ימים כלילות, בכדי למצוא את פתרון הלמידה הבא. בינתיים פיתחנו: אתר זינוק לתלמידים, אתר זינוק למדריכים ולצוות ההדרכה, אלפי סרטונים, תוכנת מבחנים (המדמה את המפע"מ), אפליקציה ללימוד מילים, 10 ספרים ואוגדן בחינות ענקי, סיוע בפייסבוק עד השעות הקטנות של הלילה, מצגות אינטראקטיביות וכמות ענקית של דפי עזר לתרגול נוסף. אנחנו נותנים הכל לתלמידים שלנו, בכדי שיוכלו לבחור בדרך הנוחה ביותר בשביל כל אחד ואחד מהם.
  5. עזרה בקבלת הקלות בפסיכומטרי – קורס הפסיכומטרי של ״מרכז זינוק״ הוא היחידי בו ישנה מחלקה שמסייעת לתלמידים שעברו אבחון לקויות למידה או אבחון הפרעות קשב וריכוז לקבל הקלות בפסיכומטרי – מעל ל-90% מקבלים הקלות בפסיכומטרי!
  6. עזרה בקבלת קצבה לסטודנטים בביטוח לאומי – קורס הפסיכומטרי של ״מרכז זינוק״ הוא היחידי בו ישנה מחלקה המסייעת לתלמידים שעברו אבחון לקויות למידה או אבחון הפרעות קשב וריכוז לתבוע קצבת שיקום בביטוח לאומי שיכולה לאפשר להם לקבל כסטודנטים סיוע בשווי של עד 150,000 ש״ח!

 

רוצה לדעת עוד על קורס הפסיכומטרי ״פסיכומטרי עם הקלות״ של ״מרכז זינוק? צור קשר עכשיו!

צור קשר

Please leave this field empty.

הצטרפו
אלינו